SVETAINIŲ KŪRIMAS

MOBILIŲJŲ PROGRAMĖLIŲ KŪRIMAS

IVĖJAS

SVETAINIŲ KŪRIMAS

01

Mūsų įmonė užsiima internetinių puslapių kūrimu naudojant Node.js ir PHP technologijas. Esame kūrę privačias CRM sistemas, internetines parduotuves, darbuotojų paieškos sistemas, soc. platformas. Mes esame oficialus Meteor.js programavimo kalbos partneris Lietuvoje.

MŪSŲ

PASLAUGOS

 

02

PROGRAMĖLIŲ KŪRIMAS

Mes kuriame hibridines mobiliąsias aplikacijas Android, iOS, Windows platformoms. Programėles kuriame naudodami JavaScript technologijas, kurios leidžia pritaikyti aplikacijas veikimui skirtingose operacinėse sistemose be poreikio perrašyti kodą.

 
 

kas

MES

Esame Vilniuje dirbanti IT komanda, kuri kuria internetinius įrankius ir mobiliąsias programėles Lietuvos ir Europos rinkai.

Didžiąją dalį savo patirties sukaupėme kurdami internetinius sprendimus Vokietijoje. Šioje šalyje veikia turizmo ir pardavimų sričių sprendimai, prie kurių dirbome mes. Taip pat kūrėme vidinius eBay Germany įrankius jų darbo optimizavimui.

Mūsų pagrindinė darbo sritis yra integruotų internetinių sistemų ir mobiliųjų aplikacijų kūrimas naudojant Node.js kalbų paketus. Mūsų komanda yra oficialus Meteor.js karkaso partneris ir paslaugų teikėjas Lietuvoje.

 

03

STARTUOLIŲ VYSTYMAS

Padėsime įgyvendinti Jūsų pasaulį keičiančią idėją!
Visai nesvarbu ar jūs sugalvojote internetinį puslapį, ar mobiliąją programėlę - per 2-6 savaites sukursime Jūsų idėjos pradinę versiją, kad galėtumėte įvertinti ar ją verta vystyti toliau.

 

DARBAI

MŪSŲ

SU MUMIS

SUSISIEKITE
 

Žinutė išsiųsta